INDIANA MIDDLE SCHOOL XC CHAMPIONSHIPS
October 4, 2014
*********** TEAM SCORE **********
Big Schools - Boys
1. TROJAN XC14
1 2 25 26 29 (41) (49) = 83
Calvin Bates, Thomas Gastineau, Brady Firenze, Patrick Campbell, Seigo
Tomozawa, Austin Throckmorton, Jake Green
2. PENDLETON HEIGHTS MIDDLE SCHOOL
3 6 30 36 40 (42) (53) = 115
Lucas Upton, Milan Jones, Jayden Wenning, Bret Watson, Austin Davis,
Caleb Harrington, Evan Hathcoat
3. COUGAR XC
7 18 19 34 50 (51) (52) = 128
Darren Yates, Chris Perry, Nathan Enfield, Ben Myers, Nick Schuster,
Sean Reimer, Alex Wade
4. WAWASEE
12 13 14 24 65 (88) = 128
Braxton Alexander, Luke Griner, Ben Hoffert, Spencer Hare, Jace
Alexander, Ethan Carey
5. ZIONSVILLE WEST
21 27 33 44 61 (69) (90) = 186
Alex Scarcelli, Andrew Stuff, Patrick Dapuzzo, Andrew Gavette, Trent
Arnold, Finn Williams, Jack Sampson
6. RIVERSIDE JUNIOR HIGH
8 17 28 64 84 (91) (97) = 201
Alexander Meyer, Grant Wilson, Ethan Meyer, Brady Jarosinski, Jared
Halamka, Ben Clear, Noah Laramore
7. HELADOS
20 37 46 48 57 (58) (70) = 208
Cameron Harless, Ike Manlick, Elias Konow, Neil-Walker Simmons, Bing
Hudson, Vincent Chang, Nathan Seketa
8. NOBLESVILLE EAST
5 23 47 71 85 (87) (93) = 231
Andrew Noel, Gabriel Imes, Cole Kimmel, Garrett Wiles, Zachary Swart,
Ethan Imel, Trevor Rice
9. HAMILTON SOUTHEASTERN JUNIOR HIGH
15 31 32 92 95 (99)(106) = 265
James Rathbun, Nick Bostock, Emiliano Ibarra, Jacob Wiggers, Beau
Black, Blake Ratliff, Jake Barnett
10. NOBLESVILLE WEST MIDDLE SCHOOL BO
10 59 67 73 78 (105)(109) = 287
Justin Amburgy, Braedon Gossard, Seth Koszyk, Matthew Ogle, Nicholas
Beeson, William Huff, Mitchell Conard
11. NORTHSIDE MIDDLE SCHOOL
22 54 56 79 101 (104)(131) = 312
Drew Smith, Sam Russell, Gabe Rivera, Beck Kelley, Owen Rupp, Julia
Martin, Sam Horak
12. WOODROW WILSON MIDDLE SCHOOL
35 55 62 80 96 (103)(111) = 328
Adam Craig, Michael Dunagan, Nathan De La Cruz, Josh Readinger,
Spencer Maschino, Austin Roman, Chris Clapp
13. LAKEVIEW MIDDLE SCHOOL
4 11 100 107 114 (120)(138) = 336
William Robison, Zeb Hernandez, Dominic Smith, Nicholas Bazzoni, Jose
Leyva, Alex Cook, Jonathan Venegas
14. SEYMOUR MIDDLE SCHOOL
38 43 75 82 108 (116)(124) = 346
Cole Fosbrink, Rj Kleber, Blaine Spivey, Simon Akers, Spanky Kleber,
Payton Reasoner, Colin Madden
15. LOWELL MIDDLE SCHOOL
9 72 98 115 118 (122)(139) = 412
Dustin Hudak, Adam Edwards, Michael Flannery, Jackson Dehaan, Jonah
Hathaway, Dominik Fosco, Danny Hotler
16. DOE CREEK MIDDLE SCHOOL
45 60 66 121 129 (143)(144) = 421
Kyler Harrison, Caleb Stirm, Drew Austin, Devon Whitaker, Quinn
Dobbins, Sean O\'Leary, Tyler Corey
17. WESTFIELD MIDDLE SCHOOL
16 68 86 133 149 = 452
Evan Tomak, Samuel Novak, Bradley McManus, Jt Waldron, Reece Fisher
18. KAHLER MIDDLE SCHOOL
39 89 113 127 128 (137)(148) = 496
Alex Osorio, Warren Chekaluk, Jack Williams, Caleb Kreykes, Adam
Huekels, Mason Sannito, Ben Watta
19. OTTER CREEK MIDDLE SCHOOL
63 77 117 125 136 (145)(146) = 518
Braden Edington, Mason Turner, Colin Trausch, Ian Gadberry, Camden
Harden, Payton Kirkham, Isaiah Brewer
20. JASPER MIDDLE SCHOOL
76 110 112 119 126 = 543
Drew O\'Neil, Jackson Miller, William Simone, Mitchell Kluemper, Seth
Eckert
21. CASTLE CROSS COUNTRY CLUB
83 123 132 135 142 (155) = 615
George Economou, Zach Titzer, Sam Faber, Owen Fehr, Nikolai Jones,
Kevin Stevens
22. AVON SOUTH
81 94 140 150 156 (158)(159) = 621
Jared Clark, William Sims Jr., Cody Gardner, Will Denny, Jacob
Hendricks, Amos Eniitan, Micah Morefield
23. WESTERN MIDDLE SCHOOL
74 134 141 153 154 (157) = 656
Wes Gingerich, Ty Gingerich, Lee Taylor, Austin McMinn, Trey Shock,
Nick Thomson
24. COLUMBUS CENTRAL
102 130 147 151 152 = 682
Zane Gruwell, Drew Helton, Kaden Wise, Kaden Brooks, Jake Helton
Place TmPl No. Name Class School Time Pace
===== ==== ===== ======================== ========== ============================== ======= =====
1 1 1452 Calvin Bates 8 Trojan Xc14 9:41.6 5:13
2 2 1460 Thomas Gastineau 8 Trojan Xc14 9:54.0 5:20
3 3 1240 Lucas Upton 8 Pendleton Heights Middle Schoo 10:03.2 5:25
4 877 Caleb Futter 8 East Washington Middle School 10:06.3 5:26
5 4 1049 William Robison 8 Lakeview Middle School 10:08.5 5:28
6 5 1128 Andrew Noel 8 Noblesville East 10:10.2 5:29
7 6 1231 Milan Jones 8 Pendleton Heights Middle Schoo 10:12.2 5:30
8 7 868 Darren Yates 8 Cougar Xc 10:13.1 5:30
9 8 1258 Alexander Meyer 8 Riverside Junior High 10:16.2 5:32
10 9 1087 Dustin Hudak 8 Lowell Middle School 10:17.8 5:33
11 10 1135 Justin Amburgy 8 Noblesville West Middle School 10:21.8 5:35
12 11 1047 Zeb Hernandez 8 Lakeview Middle School 10:25.7 5:37
13 1761 John Thomas Hodges 8 10:27.1 5:38
14 12 1504 Braxton Alexander 8 Wawasee 10:27.5 5:38
15 13 1510 Luke Griner 8 Wawasee 10:29.2 5:39
16 14 1513 Ben Hoffert 8 Wawasee 10:29.4 5:39
17 15 955 James Rathbun 8 Hamilton Southeastern Junior H 10:29.8 5:39
18 16 1557 Evan Tomak 8 Westfield Middle School 10:31.1 5:40
19 17 1263 Grant Wilson 8 Riverside Junior High 10:31.8 5:40
20 18 852 Chris Perry 8 Cougar Xc 10:32.7 5:41
21 19 840 Nathan Enfield 8 Cougar Xc 10:33.3 5:41
22 20 974 Cameron Harless 8 Helados 10:35.4 5:42
23 21 1613 Alex Scarcelli 8 Zionsville West 10:36.6 5:43
24 22 1174 Drew Smith 8 Northside Middle School 10:36.9 5:43
25 23 1124 Gabriel Imes 7 Noblesville East 10:37.2 5:43
26 24 1512 Spencer Hare 8 Wawasee 10:37.4 5:43
27 1709 Ethan Goddard 8 10:37.6 5:43
28 25 1458 Brady Firenze 8 Trojan Xc14 10:37.8 5:43
29 26 1453 Patrick Campbell 8 Trojan Xc14 10:38.5 5:44
30 27 1618 Andrew Stuff 8 Zionsville West 10:38.9 5:44
31 28 1259 Ethan Meyer 8 Riverside Junior High 10:39.3 5:44
32 29 1474 Seigo Tomozawa 8 Trojan Xc14 10:41.4 5:45
33 30 1243 Jayden Wenning 8 Pendleton Heights Middle Schoo 10:41.6 5:45
34 31 939 Nick Bostock 8 Hamilton Southeastern Junior H 10:41.7 5:45
35 32 950 Emiliano Ibarra 8 Hamilton Southeastern Junior H 10:44.3 5:47
36 33 1600 Patrick Dapuzzo 8 Zionsville West 10:44.6 5:47
37 34 850 Ben Myers 7 Cougar Xc 10:45.7 5:48
38 35 1575 Adam Craig 8 Woodrow Wilson Middle School 10:46.3 5:48
39 36 1241 Bret Watson 8 Pendleton Heights Middle Schoo 10:48.3 5:49
40 37 981 Ike Manlick 8 Helados 10:48.8 5:49
41 38 1303 Cole Fosbrink 8 Seymour Middle School 10:49.8 5:50
42 39 1032 Alex Osorio 8 Kahler Middle School 10:50.6 5:50
43 40 1223 Austin Davis 7 Pendleton Heights Middle Schoo 10:50.6 5:50
44 41 1473 Austin Throckmorton 7 Trojan Xc14 10:50.8 5:50
45 1044 Max White 8 Kokomo Middle School 10:51.7 5:51
46 42 1227 Caleb Harrington 8 Pendleton Heights Middle Schoo 10:52.0 5:51
47 43 1306 Rj Kleber 8 Seymour Middle School 10:56.0 5:53
48 44 1601 Andrew Gavette 8 Zionsville West 10:56.1 5:53
49 45 873 Kyler Harrison 8 Doe Creek Middle School 10:57.7 5:54
50 46 979 Elias Konow 7 Helados 10:58.1 5:54
51 47 1125 Cole Kimmel 6 Noblesville East 10:58.2 5:54
52 48 989 Neil-Walker Simmons 8 Helados 10:58.3 5:54
53 49 1461 Jake Green 8 Trojan Xc14 10:58.8 5:55
54 50 856 Nick Schuster 7 Cougar Xc 10:59.2 5:55
55 51 854 Sean Reimer 8 Cougar Xc 11:00.1 5:55
56 52 862 Alex Wade 8 Cougar Xc 11:03.0 5:57
57 53 1229 Evan Hathcoat 8 Pendleton Heights Middle Schoo 11:03.5 5:57
58 1721 Korben Towns 8 11:05.8 5:58
59 54 1173 Sam Russell 8 Northside Middle School 11:06.2 5:59
60 55 1577 Michael Dunagan 8 Woodrow Wilson Middle School 11:06.4 5:59
61 56 1170 Gabe Rivera 7 Northside Middle School 11:06.8 5:59
62 1238 Mathew Stull 8 Pendleton Heights Middle Schoo 11:07.0 5:59
63 1451 Erik Allen 7 Trojan Xc14 11:08.5 6:00
64 57 977 Bing Hudson 6 Helados 11:08.6 6:00
65 58 969 Vincent Chang 8 Helados 11:09.1 6:00
66 59 1138 Braedon Gossard 8 Noblesville West Middle School 11:09.7 6:01
67 60 875 Caleb Stirm 8 Doe Creek Middle School 11:10.1 6:01
68 61 1591 Trent Arnold 8 Zionsville West 11:10.7 6:01
69 62 1576 Nathan De La Cruz 8 Woodrow Wilson Middle School 11:10.8 6:01
70 63 1197 Braden Edington 8 Otter Creek Middle School 11:11.9 6:02
71 64 1256 Brady Jarosinski 8 Riverside Junior High 11:12.5 6:02
72 65 1505 Jace Alexander 6 Wawasee 11:12.7 6:02
73 66 870 Drew Austin 8 Doe Creek Middle School 11:13.2 6:02
74 67 1142 Seth Koszyk 7 Noblesville West Middle School 11:13.3 6:02
75 68 694 Samuel Novak 8 Westfield Middle School 11:13.5 6:03
76 69 1620 Finn Williams 7 Zionsville West 11:14.0 6:03
77 70 986 Nathan Seketa 6 Helados 11:14.0 6:03
78 1758 Ben Lewis 8 11:14.6 6:03
79 1249 Xander Ward 8 Plaza Park Middle School 11:16.4 6:04
80 71 1134 Garrett Wiles 8 Noblesville East 11:17.7 6:05
81 72 1080 Adam Edwards 8 Lowell Middle School 11:17.9 6:05
82 73 1144 Matthew Ogle 8 Noblesville West Middle School 11:19.3 6:06
83 74 1549 Wes Gingerich 7 Western Middle School 11:19.9 6:06
84 978 Richard Jenkins 8 Helados 11:19.9 6:06
85 75 1313 Blaine Spivey 8 Seymour Middle School 11:19.9 6:06
86 861 Owen Urtel 6 Cougar Xc 11:20.3 6:06
87 76 1025 Drew O\'Neil 7 Jasper Middle School 11:20.8 6:06
88 77 1211 Mason Turner 6 Otter Creek Middle School 11:21.8 6:07
89 1245 Luke Bays 8 Plaza Park Middle School 11:22.3 6:07
90 855 Gus Rothrock 6 Cougar Xc 11:22.4 6:07
91 78 1136 Nicholas Beeson 7 Noblesville West Middle School 11:22.4 6:07
92 843 Dillon Holland 6 Cougar Xc 11:22.6 6:07
93 79 1161 Beck Kelley 8 Northside Middle School 11:22.8 6:08
94 80 1584 Josh Readinger 8 Woodrow Wilson Middle School 11:23.2 6:08
95 81 724 Jared Clark 8 Avon South 11:23.5 6:08
96 82 1296 Simon Akers 7 Seymour Middle School 11:24.2 6:08
97 83 790 George Economou 8 Castle Cross Country Club 11:24.6 6:09
98 84 1255 Jared Halamka 8 Riverside Junior High 11:24.7 6:09
99 849 Tim Metken 8 Cougar Xc 11:24.8 6:09
100 1480 Tyler Young 6 Trojan Xc14 11:26.3 6:09
101 781 Jacob Kodrick 6 Brownsburg East 11:26.3 6:09
102 85 1131 Zachary Swart 7 Noblesville East 11:26.4 6:10
103 86 1556 Bradley McManus 7 Westfield Middle School 11:27.5 6:10
104 87 1123 Ethan Imel 7 Noblesville East 11:27.5 6:10
105 88 1507 Ethan Carey 6 Wawasee 11:28.3 6:11
106 982 Will Murphy 7 Helados 11:29.1 6:11
107 89 1027 Warren Chekaluk 7 Kahler Middle School 11:29.3 6:11
108 90 1612 Jack Sampson 7 Zionsville West 11:30.1 6:11
109 91 1253 Ben Clear 8 Riverside Junior High 11:30.8 6:12
110 1594 Grant Bowlds 8 Zionsville West 11:31.2 6:12
111 92 960 Jacob Wiggers 8 Hamilton Southeastern Junior H 11:32.5 6:13
112 1459 James Gastineau 6 Trojan Xc14 11:32.7 6:13
113 853 William Pugh 7 Cougar Xc 11:33.3 6:13
114 835 William Anderson 6 Cougar Xc 11:33.4 6:13
115 1314 Matt Baker 7 Shelbyville 11:33.5 6:13
116 93 1129 Trevor Rice 7 Noblesville East 11:33.9 6:14
117 94 737 William Sims Jr. 8 Avon South 11:34.8 6:14
118 95 938 Beau Black 8 Hamilton Southeastern Junior H 11:35.6 6:14
119 96 1581 Spencer Maschino 8 Woodrow Wilson Middle School 11:36.1 6:15
120 97 1257 Noah Laramore 7 Riverside Junior High 11:36.2 6:15
121 98 1081 Michael Flannery 8 Lowell Middle School 11:36.9 6:15
122 1626 Tate Wheeler 6 Cougar Xc 11:37.1 6:15
123 99 956 Blake Ratliff 8 Hamilton Southeastern Junior H 11:37.2 6:15
124 1454 Kaden Cuniffe 6 Trojan Xc14 11:37.2 6:15
125 100 1050 Dominic Smith 8 Lakeview Middle School 11:38.2 6:16
126 101 1172 Owen Rupp 8 Northside Middle School 11:38.2 6:16
127 102 1623 Zane Gruwell 7 Columbus Central 11:38.2 6:16
128 1634 Joshua Koone 8 Helados 11:38.4 6:16
129 103 1586 Austin Roman 8 Woodrow Wilson Middle School 11:39.2 6:16
130 973 Connor Gordon 7 Helados 11:40.2 6:17
131 857 Kyle Senuta 7 Cougar Xc 11:40.7 6:17
132 1126 Ian Montarsi 6 Noblesville East 11:41.2 6:17
133 104 1166 Julia Martin 8 Northside Middle School 11:41.3 6:18
134 105 1140 William Huff 8 Noblesville West Middle School 11:42.3 6:18
135 1720 Matthew Smith 8 11:42.9 6:18
136 106 936 Jake Barnett 7 Hamilton Southeastern Junior H 11:43.5 6:19
137 107 1045 Nicholas Bazzoni 7 Lakeview Middle School 11:43.7 6:19
138 947 Jacob Green 8 Hamilton Southeastern Junior H 11:44.9 6:19
139 1478 Caden Wisdorf 7 Trojan Xc14 11:45.4 6:20
140 108 1307 Spanky Kleber 6 Seymour Middle School 11:45.8 6:20
141 109 1137 Mitchell Conard 8 Noblesville West Middle School 11:46.3 6:20
142 110 1024 Jackson Miller 7 Jasper Middle School 11:46.7 6:20
143 111 1574 Chris Clapp 8 Woodrow Wilson Middle School 11:48.0 6:21
144 1616 Nate Sloan 7 Zionsville West 11:48.6 6:21
145 112 1026 William Simone 8 Jasper Middle School 11:48.8 6:22
146 113 1038 Jack Williams 6 Kahler Middle School 11:49.5 6:22
147 1476 Luke Vanderwall 7 Trojan Xc14 11:49.6 6:22
148 1592 Trey Arnold 8 Zionsville West 11:49.7 6:22
149 114 1048 Jose Leyva 8 Lakeview Middle School 11:50.2 6:22
150 115 1078 Jackson Dehaan 7 Lowell Middle School 11:50.6 6:23
151 116 1310 Payton Reasoner 8 Seymour Middle School 11:51.2 6:23
152 117 1210 Colin Trausch 6 Otter Creek Middle School 11:54.3 6:25
153 846 Robert Kinney 8 Cougar Xc 11:55.3 6:25
154 845 Matthew Jones 6 Cougar Xc 11:55.5 6:25
155 867 Alec Wrobleski 6 Cougar Xc 11:55.7 6:25
156 118 1084 Jonah Hathaway 7 Lowell Middle School 11:55.8 6:25
157 119 1023 Mitchell Kluemper 7 Jasper Middle School 11:56.0 6:25
158 120 1046 Alex Cook 8 Lakeview Middle School 11:56.4 6:26
159 1602 Jackson Harreld 8 Zionsville West 11:56.4 6:26
160 121 876 Devon Whitaker 7 Doe Creek Middle School 11:56.9 6:26
161 844 Kyle Holman 8 Cougar Xc 11:56.9 6:26
162 122 1082 Dominik Fosco 7 Lowell Middle School 11:57.9 6:26
163 1252 Thomas Brelage 8 Riverside Junior High 11:59.4 6:27
164 954 Collin Paquin 7 Hamilton Southeastern Junior H 11:59.6 6:27
165 1260 Aathreya Murthy 7 Riverside Junior High 12:00.1 6:28
166 123 798 Zach Titzer 8 Castle Cross Country Club 12:00.4 6:28
167 124 1308 Colin Madden 7 Seymour Middle School 12:00.6 6:28
168 125 1199 Ian Gadberry 6 Otter Creek Middle School 12:00.9 6:28
169 1462 Owen Hamilton 6 Trojan Xc14 12:01.4 6:28
170 126 1022 Seth Eckert 6 Jasper Middle School 12:01.5 6:28
171 127 1029 Caleb Kreykes 7 Kahler Middle School 12:01.7 6:28
172 128 1028 Adam Huekels 7 Kahler Middle School 12:02.0 6:29
173 1653 Carter Highum 7 Trojan Xc14 12:02.6 6:29
174 1300 Cameron Connell 7 Seymour Middle School 12:02.6 6:29
175 945 Jacob Fierce 8 Hamilton Southeastern Junior H 12:03.0 6:29
176 129 872 Quinn Dobbins 7 Doe Creek Middle School 12:03.8 6:30
177 940 Eric Carothers 8 Hamilton Southeastern Junior H 12:04.2 6:30
178 130 817 Drew Helton 7 Columbus Central 12:04.4 6:30
179 1248 Toby Ortega 8 Plaza Park Middle School 12:05.0 6:30
180 941 Ethan Carpenter 8 Hamilton Southeastern Junior H 12:06.5 6:31
181 1469 Jakob Paris 7 Trojan Xc14 12:07.1 6:31
182 859 Carter Spaulding 6 Cougar Xc 12:08.5 6:32
183 1468 Alexander Nakeeb 8 Trojan Xc14 12:08.9 6:32
184 131 1160 Sam Horak 8 Northside Middle School 12:09.1 6:32
185 1624 Ben Chalex 7 Cougar Xc 12:10.7 6:33
186 948 Cameron Greinke 7 Hamilton Southeastern Junior H 12:10.8 6:33
187 1297 Lucas Bane 7 Seymour Middle School 12:10.8 6:33
188 132 792 Sam Faber 8 Castle Cross Country Club 12:11.1 6:34
189 780 Bryce Dixon 8 Brownsburg East 12:11.4 6:34
190 1264 Jack Wittrock 8 Riverside Junior High 12:11.6 6:34
191 133 1558 Jt Waldron 8 Westfield Middle School 12:13.5 6:35
192 134 1548 Ty Gingerich 8 Western Middle School 12:16.0 6:36
193 135 793 Owen Fehr 7 Castle Cross Country Club 12:16.5 6:36
194 1262 Sam Tarr 8 Riverside Junior High 12:17.5 6:37
195 136 1200 Camden Harden 7 Otter Creek Middle School 12:17.8 6:37
196 137 1033 Mason Sannito 7 Kahler Middle School 12:20.6 6:39
197 138 1051 Jonathan Venegas 7 Lakeview Middle School 12:22.0 6:39
198 1320 Lance Hughes 8 Shelbyville 12:24.0 6:40
199 949 Jacob Grummer 7 Hamilton Southeastern Junior H 12:24.0 6:40
200 139 1086 Danny Hotler 6 Lowell Middle School 12:26.4 6:42
201 1470 Henry Paul 7 Trojan Xc14 12:26.8 6:42
202 140 727 Cody Gardner 8 Avon South 12:27.9 6:43
203 1254 Marcus Eden 7 Riverside Junior High 12:30.5 6:44
204 141 1552 Lee Taylor 7 Western Middle School 12:33.1 6:45
205 1309 Luke Plummer 7 Seymour Middle School 12:34.6 6:46
206 1321 Taige Mummert 6 Shelbyville 12:35.4 6:47
207 1141 Nathaniel Jenkins 8 Noblesville West Middle School 12:35.5 6:47
208 959 Nathan Voelker 8 Hamilton Southeastern Junior H 12:36.1 6:47
209 1656 Andrew Szymanski 7 Trojan Xc14 12:36.3 6:47
210 142 795 Nikolai Jones 7 Castle Cross Country Club 12:36.6 6:47
211 958 Julian Spangler 8 Hamilton Southeastern Junior H 12:37.0 6:47
212 1145 Isaac Stephan 7 Noblesville West Middle School 12:38.1 6:48
213 143 874 Sean O\'Leary 7 Doe Creek Middle School 12:38.4 6:48
214 1475 John Thomas Underhill 6 Trojan Xc14 12:38.5 6:48
215 144 871 Tyler Corey 8 Doe Creek Middle School 12:40.5 6:49
216 145 1205 Payton Kirkham 8 Otter Creek Middle School 12:41.2 6:50
217 146 1192 Isaiah Brewer 8 Otter Creek Middle School 12:43.2 6:51
218 1713 Adam Huckabee 8 12:44.0 6:51
219 147 1725 Kaden Wise 6 Columbus Central 12:45.4 6:52
220 851 Kevin Nestor 6 Cougar Xc 12:46.5 6:53
221 148 1037 Ben Watta 8 Kahler Middle School 12:48.1 6:53
222 149 1554 Reece Fisher 7 Westfield Middle School 12:48.7 6:54
223 1471 Conner Prince 7 Trojan Xc14 12:51.9 6:55
224 150 725 Will Denny 8 Avon South 12:54.2 6:57
225 151 816 Kaden Brooks 8 Columbus Central 12:55.9 6:58
226 858 Dillon Smith 6 Cougar Xc 13:00.1 7:00
227 1089 Tyler Jinks 8 Lowell Middle School 13:02.7 7:01
228 152 818 Jake Helton 6 Columbus Central 13:10.7 7:06
229 153 1550 Austin McMinn 8 Western Middle School 13:11.6 7:06
230 1085 Joey Hennessy 6 Lowell Middle School 13:16.2 7:09
231 154 1551 Trey Shock 7 Western Middle School 13:17.5 7:09
232 1477 Anthony Vieceli 6 Trojan Xc14 13:23.6 7:13
233 957 Blake Shanahan 8 Hamilton Southeastern Junior H 13:26.8 7:14
234 155 797 Kevin Stevens 8 Castle Cross Country Club 13:34.7 7:18
235 1077 Jacob Bruinius 8 Lowell Middle School 13:39.7 7:21
236 1035 Julian Seida 7 Kahler Middle School 13:44.2 7:24
237 156 730 Jacob Hendricks 8 Avon South 14:15.8 7:41
238 157 1553 Nick Thomson 7 Western Middle School 14:28.4 7:47
239 158 726 Amos Eniitan 8 Avon South 14:53.6 8:01
240 159 733 Micah Morefield 8 Avon South 14:56.5 8:02