SKY EM DISTRICT XC CHAMPIONSHIPS
Junior Varsity Boys
Place TmPl No. Name Grade School Time Pace
===== ==== ===== ============================== ===== ========================= ======= =====
1 1 16 Eric Cortes 11 Cottage Grove 19:01.4 6:08
2 2 108 Sam May 9 Sisters 19:19.2 6:14
3 3 110 Austin Pade 10 Sisters 19:31.1 6:17
4 4 105 Jed Kizziar 11 Sisters 19:31.3 6:17
5 5 147 Tristan Calkins 9 Sweet Home 19:32.9 6:18
6 6 103 Kalden Gilbert 10 Sisters 19:35.4 6:19
7 7 27 Cody McMurray 12 Cottage Grove 19:41.3 6:21
8 8 57 Denum Hanson 12 Elmira 19:49.8 6:23
9 9 58 Josiah Lorenz 10 Elmira 19:59.2 6:26
10 10 159 Gavin Walberg 9 Sweet Home 20:01.1 6:27
11 11 85 Cameron Truesdell 10 Junction City 20:12.7 6:31
12 12 12 Oden Armstrong 10 Cottage Grove 20:19.1 6:33
13 13 74 Logan Bierly 9 Junction City 20:23.2 6:34
14 14 102 Jackson Bowe 11 Sisters 20:32.6 6:37
15 15 118 Jackson Rheuben 11 Sisters 20:36.5 6:38
16 16 51 Rhian Coffey 12 Elmira 20:36.5 6:38
17 17 123 Ryan Waddell 11 Sisters 20:42.2 6:40
18 18 47 Jacob Admire 10 Elmira 20:45.0 6:41
19 19 21 Jacob Justis 12 Cottage Grove 20:51.8 6:43
20 20 48 Derek Anderson 9 Elmira 20:54.3 6:44
21 21 78 Gabe Glover 9 Junction City 20:54.3 6:44
22 22 81 William Keathley 9 Junction City 20:54.6 6:44
23 23 149 Connor Ford 10 Sweet Home 20:56.3 6:45
24 24 153 Bryce Porter 10 Sweet Home 20:57.1 6:45
25 25 80 Tyler Hart 9 Junction City 21:09.7 6:49
26 124 Garrett Young 12 Sisters 21:22.2 6:53
27 26 77 Max Cooper 12 Junction City 21:29.6 6:56
28 115 Conner Petke 9 Sisters 21:40.5 6:59
29 27 36 Calvin Wilke 9 Cottage Grove 21:41.5 6:59
30 28 22 Quinn Kopachic 11 Cottage Grove 21:44.9 7:00
31 29 150 Jake Hindmarsh 12 Sweet Home 21:48.1 7:01
32 30 160 Corban Wright 10 Sweet Home 21:52.0 7:03
33 31 33 Cody Smelser 12 Cottage Grove 22:00.2 7:05
34 20 Mitchell Johnson 12 Cottage Grove 22:01.4 7:06
35 32 154 Eric Roddy 10 Sweet Home 22:03.3 7:06
36 14 Matthew Burns 9 Cottage Grove 22:04.7 7:07
37 146 Jaren Adams 9 Sweet Home 22:21.6 7:12
38 141 Ashton Wolfe 9 Sutherlin 22:22.4 7:13
39 114 Jesse Peskin 9 Sisters 22:23.4 7:13
40 30 Maycol Pablo Herrera 9 Cottage Grove 22:24.6 7:13
41 25 Adam Marsh 12 Cottage Grove 22:41.7 7:19
42 33 54 Brody Erb 12 Elmira 22:45.4 7:20
43 152 Trace Marler 9 Sweet Home 22:48.4 7:21
44 112 Jackson Parkins 9 Sisters 22:50.0 7:21
45 34 62 Nate Sweet 9 Elmira 23:00.5 7:25
46 23 Amadeo Leal - Rodriguez 12 Cottage Grove 23:13.5 7:29
47 122 Zach Vialovos 9 Sisters 23:17.4 7:30
48 17 Lucas Davey 11 Cottage Grove 23:23.9 7:32
49 151 Justin Kurtz 12 Sweet Home 23:47.4 7:40
50 37 Johnny Witt 11 Cottage Grove 23:48.6 7:40
51 60 Stone Robart 9 Elmira 23:54.1 7:42
52 120 Max Springer 9 Sisters 23:59.7 7:44
53 15 Jaxson Cooper 9 Cottage Grove 25:18.9 8:09
54 28 Fisher Nash 9 Cottage Grove 25:52.2 8:20
55 13 Conner Browning 11 Cottage Grove 27:09.3 8:45