Place No. Name S Class School Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ======= =====
1 923 Nora McGaughey F 8 & UNDER Body In Training 9:12.5 7:26
2 918 Hadley Cole F 8 & UNDER Body In Training 9:25.0 7:36
3 1376 Riley Teurman F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 9:38.2 7:47
4 919 Amelia Doane F 8 & UNDER Body In Training 9:55.2 8:00
5 1446 Nora Naas F 8 & UNDER Iyta - Carmel Dist. Proj. 10:02.9 8:07
6 2336 Temperance Stidam F 8 & UNDER Unattached-16 10:10.5 8:13
7 2332 Lydia Hawkins F 8 & UNDER Unattached-16 10:12.7 8:15
8 2120 Carly Davis F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:15.5 8:17
9 2127 Sofia Grisel F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:23.2 8:23
10 2249 Alana Alt F 8 & UNDER Una-Hl 10:24.1 8:24
11 1263 Renata Lopez F 8 & UNDER Columbus Running 10:24.4 8:24
12 2280 Tamyia Belk F 8 & UNDER Unattached 10:33.1 8:31
13 2203 Chloe Jablonski F 8 & UNDER South Central Indiana Rc 10:35.5 8:33
14 1264 Marleigh Mollo F 8 & UNDER Columbus Running 10:36.9 8:34
15 2116 Addison Busch F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:43.6 8:40
16 2136 Zan Travelsted F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:55.6 8:49
17 2279 Brylee Bateman F 8 & UNDER Unattached 10:58.5 8:52
18 1261 Kai Calas F 8 & UNDER Columbus Running 11:13.0 9:03
19 1361 Mabel Caughell F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:29.8 9:17
20 1291 Naomi McKain F 8 & UNDER Fishers Fire 11:31.3 9:18
21 2138 Elsie Wares F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:33.3 9:20
22 2123 Lydia Droeger F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:34.1 9:20
23 2118 Myka Clevenger F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:35.7 9:22
24 2218 Charlotte Bowling F 8 & UNDER Una - East Indy Striders 11:36.3 9:22
25 2232 Pria Jones F 8 & UNDER Una - Indy’S RACING CHEETAHS 11:39.7 9:25
26 2220 Serenity Lau F 8 & UNDER Una - East Indy Striders 11:45.7 9:30
27 1374 Celia Springer F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:47.3 9:31
28 2204 Brinley Sinclair F 8 & UNDER South Central Indiana Rc 11:48.6 9:32
29 1447 Brooklynn Brinkley F 8 & UNDER Iyta - Carmel Dist. Proj. 11:48.7 9:32
30 1371 Isabella Nichols F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:53.1 9:36
31 2333 Olivia Hopf F 8 & UNDER Unattached-16 12:09.2 9:49
32 2287 Katelyn Kitchens F 8 & UNDER Unattached 12:25.8 10:02
33 1362 Kasey Graber F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 12:28.3 10:04
34 1360 Gia Anderson F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 12:31.3 10:06
35 1373 Ezra Jane Siebe F 8 & UNDER Iyta - Body In Training 12:33.3 10:08
36 2129 MacY House F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 12:37.8 10:12
37 1305 Adyson Campbell F 8 & UNDER Greenfield Track Club 12:43.6 10:16
38 2331 Ayla Hawkins F 8 & UNDER Unattached-16 12:49.7 10:21
39 2137 Claira Wares F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 13:53.1 11:12
40 917 Caitlin Clark F 8 & UNDER Body In Training 14:03.3 11:21
41 2126 Katherine Greer F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 14:42.9 11:52
42 2115 Reese Bozarth F 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 14:45.7 11:55
43 2288 Elin Wade F 8 & UNDER Unattached 15:57.7 12:53
44 2284 Marly Jones F 8 & UNDER Unattached 20:10.7 16:17
Place No. Name S Class School Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ======= =====
1 921 Eli Lesnet M 8 & UNDER Body In Training 8:18.0 6:42
2 2355 Scott Carter M 8 & UNDER 8:36.3 6:57
3 1363 Nolan Howell M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 8:54.3 7:11
4 1290 Aiden Brier M 8 & UNDER Fishers Fire 8:59.6 7:16
5 1366 Cole Keenan M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 9:06.7 7:21
6 915 Parker Applegate M 8 & UNDER Body In Training 9:09.9 7:24
7 1470 Tommy Moehl M 8 & UNDER Iyta - Fishers Fire 9:10.0 7:24
8 2328 Hunter Cottingham M 8 & UNDER Unattached-16 9:19.6 7:32
9 2202 Evan Ahlbrand M 8 & UNDER South Central Indiana Rc 9:21.5 7:33
10 2361 Travis Chilcote M 8 & UNDER 9:24.1 7:35
11 2360 Nathan Negrete M 8 & UNDER 9:33.6 7:43
12 2329 Trevor Garmon M 8 & UNDER Unattached-16 9:36.5 7:45
13 1471 Jake Perez M 8 & UNDER Iyta - Fishers Fire 9:37.9 7:47
14 2130 Parker Johnson M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 9:39.4 7:48
15 1262 Luca Jamieson M 8 & UNDER Columbus Running 9:52.1 7:58
16 922 Connor McCombs M 8 & UNDER Body In Training 9:52.9 7:59
17 2133 Will Siurek M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 9:53.4 7:59
18 1265 Nolan Mugg M 8 & UNDER Columbus Running 9:54.2 8:00
19 920 Matthew Falin M 8 & UNDER Body In Training 9:56.3 8:01
20 2330 Decker Haag M 8 & UNDER Unattached-16 9:59.3 8:04
21 2285 Mosby Jones M 8 & UNDER Unattached 10:07.8 8:11
22 2205 Cooper Tormoehlen M 8 & UNDER South Central Indiana Rc 10:15.4 8:17
23 2128 Graham Hall M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:18.0 8:19
24 924 Isaac Shriner M 8 & UNDER Body In Training 10:20.1 8:21
25 1469 Everett Hall M 8 & UNDER Iyta - Fishers Fire 10:22.3 8:22
26 2337 Thaddeus Stidam M 8 & UNDER Unattached-16 10:26.0 8:25
27 2286 Caleb Kitchens M 8 & UNDER Unattached 10:27.8 8:27
28 2124 Ethan Eckerle M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:31.2 8:29
29 1377 Jake Vincent M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 10:35.9 8:33
30 1467 Ara Bradley M 8 & UNDER Iyta - Fishers Fire 10:36.4 8:34
31 916 Nicholas Bragg M 8 & UNDER Body In Training 10:38.2 8:35
32 2335 Grady Riley M 8 & UNDER Unattached-16 10:44.0 8:40
33 2125 Mitchell Fields M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 10:47.7 8:43
34 1364 Harris Jackson M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:01.3 8:54
35 2119 Eli Danubio M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:03.1 8:55
36 1365 Oliver Johnson M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:04.1 8:56
37 2282 William Higbie M 8 & UNDER Unattached 11:08.8 9:00
38 1367 Sam Lesnet M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:08.9 9:00
39 2121 Hudson Davis M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:10.7 9:01
40 1292 Grafton Murray M 8 & UNDER Fishers Fire 11:20.9 9:10
41 2132 Drake Neely M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 11:29.4 9:16
42 1490 Bennett Sweeney M 8 & UNDER Iyta - Northside Saints 11:33.5 9:20
43 2377 David Kolic M 8 & UNDER 11:36.6 9:22
44 1368 Asa Lineback M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 11:43.6 9:28
45 2219 Oliver Calow M 8 & UNDER Una - East Indy Striders 11:50.7 9:34
46 1266 Daxton Wolf M 8 & UNDER Columbus Running 11:54.0 9:36
47 1306 Alex Foster M 8 & UNDER Greenfield Track Club 11:59.5 9:41
48 1370 Charley Newton M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 12:07.0 9:47
49 2231 Preston Beauman M 8 & UNDER Una - Indy’S RACING CHEETAHS 12:08.5 9:48
50 1375 Preston Swift M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 12:14.0 9:52
51 2117 Carter Byerly M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 12:15.4 9:54
52 2122 Oliver Deenik M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 12:16.3 9:54
53 2135 Elijah Standridge M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 12:28.8 10:04
54 2334 Owen Hopf M 8 & UNDER Unattached-16 12:33.2 10:08
55 2380 James Bell M 8 & UNDER 12:49.9 10:21
56 1369 Zach McCombs M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 13:03.5 10:32
57 2131 Parker Lewis M 8 & UNDER Iyta - Westfield Ys 13:06.3 10:35
58 1372 Sebastian Pritsch M 8 & UNDER Iyta - Body In Training 13:55.6 11:14
59 2233 Myles Shover M 8 & UNDER Una - Indy’S RACING CHEETAHS 14:05.0 11:22